Gurmánský zážitek    >    

Gastro kurzy a vaření

Gastro kurzy a vaření

Gastro kurzy a vaření
Kurz vaření Ola Kala - 5 nejoblíbenějších thajských jídel s neomezenou degustací vín
 • Gurmánský zážitek: 1 – 2 osoby

Připravte thajská jídla, jako kdybyste z Thajska sami pocházeli. Na tomto kurzu vaření zvládnete postupy výroby vlastní kari pasty, práci s bylinkami jako to dělají v Asii a dochucovat s exotickými pochutinami jako rybí a ústřicová omáčka. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé kuchaře. Vařit budete ikonickou polévku Tom Kka Koong s krevetami a kokosovým mlékem, jarní závitky Popia Tod, hovězí maso se zeleným kari Kaeng Khiao Wan Neua, všemi oblíbené rýžové nudle s kuřecím masem Pad Thai Kai a jako dezert vykouzlíte exotický kokosový pudink s grilovaným ananasem. Vaši kulinářskou zkušenost doprovodí degustace celých 12 druhů francouzských vín doporučených světovým someliérem Cédricem Picotem. Na svých výtvorech si na závěr s dalšími účastníky kurzu pochutnáte a odnesete si s sebou osvědčení, že jste kurz absolvovali. Zážitek obsahuje: Poukaz na kurz přípravy thajských jídel pro 1 nebo 2 osoby (dle zvolené varianty) Welcome drink - sklenici sektu 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Veškeré suroviny Neomezenou degustaci vína po celou dobu kurzu (cca 12 druhů vín) Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept připravovaného menu na doma Zástěru k zapůjčení Certifikát o absolvování kurzu Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně čtyř chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Během kurzu je k dispozici dokonalý servis tříčlenného personálu (servis u stolu, vinný servis a lektor). Gastronomický zážitek doplňuje neomezená degustace vína (cca 12 druhů vín) po celou dobu kurzu a výběr z kávy a různých druhů čajů. K dispozici je také voda či domácí ledový čaj. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Počet osob: 1 - 2 osoby (dle zvolené varianty) Trvání: cca 4 hodiny Sezóna: Celoročně. Doprovod: Není možný. Lokalita: Praha. Ostatní informace: Minimální věk pro účastníky zážitku je 16 let. Osoby mladší 18ti let nesmí požívat alkohol – při rezervaci osoby mladší 18ti let je nutné na tuto skutečnost upozornit.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 3 600 Kč

Detail

Gastro kurzy a vaření
Kurz vaření Ola Kala - steaky a burgery s neomezenou degustací vín
 • Gurmánský zážitek: 1 - 2 osoby

Správný masožravec si vždy rád pochutná na výborném fláku masa. Příprava steaků a burgerů je přesně o umu dokázat maso udělat tak, aby bylo z venku hezky opečené a uvnitř zůstalo měkké a plné šťávy a chuti. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé kuchaře. To vás naučí na některém z kurzů Ola kala, které se zaměřují na steaky nebo burgery. Oblečte si kuchařskou zástěru, vydejte se do sympatického pražského studia a staňte se gastroumělcem, který umí s masem dělat divy. Pod vedením profesionálních šéfkuchařů zjistíte, že připravit dokonalý steak nebo burger nemusí být žádná věda. Podle zvoleného typu kurzu se naučíte, jak vykouzlit flank steak, rib eye steak nebo třeba Black Panther Burger s trhaným vepřovým masíčkem. Vaši kulinářskou zkušenost doprovodí degustace celých 12 druhů francouzských vín doporučených světovým someliérem Cédricem Picotem. Zážitek obsahuje: Poukaz na kurz přípravy steaků nebo burgerů dle vašeho výběru pro 1 nebo 2 osoby (dle zvolené varianty) Welcome drink - sklenici sektu 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Veškeré suroviny Neomezenou degustaci vína po celou dobu kurzu (cca 12 druhů vín) Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept připravovaného menu na doma Zástěru k zapůjčení Certifikát o absolvování kurzu Tento poukaz vám umožňuje si vybrat z následujících kurzů vaření: Steak a vše ze svíčkové Jihoamerická masa Řeznické steaky B&W Burger a Brownies  Tyto kurzy naleznete také ZDE v sekci MASO. Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně čtyř chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Během kurzu je k dispozici dokonalý servis tříčlenného personálu (servis u stolu, vinný servis a lektor). Gastronomický zážitek doplňuje neomezená degustace vína (cca 12 druhů vín) po celou dobu kurzu a výběr z kávy a různých druhů čajů. K dispozici je také voda či domácí ledový čaj. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Počet osob: 1 - 2 osoby (dle zvolené varianty) Trvání: cca 4 hodiny Sezóna: Celoročně. Doprovod: Není možný. Lokalita: Praha. Ostatní informace: Minimální věk pro účastníky zážitku je 16 let. Osoby mladší 18ti let nesmí požívat alkohol – při rezervaci osoby mladší 18ti let je nutné na tuto skutečnost upozornit.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 3 600 Kč

Detail

Gastro kurzy a vaření - Kurz vaření Ola Kala včetně neomezené degustace vín - univerzální poukaz
Kurz vaření Ola Kala včetně neomezené degustace vín - univerzální poukaz
 • Gurmánský zážitek: 1 osoba

Jste v kuchyni úplný nováček nebo se v ní cítíte jako ryba ve vodě? Chcete se naučit základy nebo toužíte prohloubit své gastronomické umění a posunout ho o úroveň výš? To vše a mnohem víc vám nabídne bohatá nabídka kurzů kulinářského ateliéru Ola Kala, ze které si zaručeně vybere každý. Na výběr budete mít ze dvou luxusně zařízených kulinářských ateliérů Ola Kala v Praze. Užijte si jedinečný kurz vaření s degustací lahodných vín a ponořte se naplno do gastronomie celého světa. Zážitek obsahuje: Univerzální poukaz na kurz dle vašeho výběru pro 1 nebo 2 osoby (dle zvolené varianty) Welcome drink - sklenici sektu 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Veškeré suroviny Neomezenou degustaci vína po celou dobu kurzu (cca 12 druhů vín) Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept připravovaného menu na doma Videonávod k přípravě na doma Zástěru k zapůjčení Certifikát o absolvování kurzu (Kurzy vybíráte z kompletní nabídky kurzů v ceně vámi zakoupeného balíčku, konkrétní kurz si zvolíte při rezervaci zážitku) Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE Pro Balíček 1 vybírejte například tyto kurzy: Česká kuchyně Omáčky, maso a houskový knedlík Studená kuchyně Francouzská kuchyně Italská kuchyně Španělská kuchyně Mexiko hity Mořské ryby Pečení Vegetariánsky s chutí Pro Balíček 2 vybírejte například tyto kurzy: Řeznické steaky Jihoamerická masa Steak a vše ze svíčkové Syrská kuchyně Asijský street food Thajská kuchyně Sushi a japonská kuchyně Vietnamská kuchyně Libanonská kuchyně Indická kuchyně Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně čtyř chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Během kurzu je k dispozici dokonalý servis tříčlenného personálu (servis u stolu, vinný servis a lektor). Gastronomický zážitek doplňuje neomezená degustace vína (cca 12 druhů vín) po celou dobu kurzu a výběr z kávy a různých druhů čajů. K dispozici je také voda či domácí ledový čaj. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Počet osob: 1 - 2 osoby (dle zvolené varianty) Trvání: cca 4 hodiny Sezóna: Celoročně. Doprovod: Není možný. Lokalita: Praha. Ostatní informace: Minimální věk pro účastníky zážitku je 16 let. Osoby mladší 18ti let nesmí požívat alkohol – při rezervaci osoby mladší 18ti let je nutné na tuto skutečnost upozornit.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 3 300 Kč

Detail

Gastro kurzy a vaření - Kurzy vaření Ola Kala s degustací prémiových destilátů – univerzální poukaz
Kurzy vaření Ola Kala s degustací prémiových destilátů – univerzální poukaz
 • Gurmánský zážitek: 1 osoba

Jste ve vaření nováček nebo se jen toužíte zdokonalit v konkrétní oblasti? Využijte šanci pozvednout své kulinářské umění o stupeň výš a k tomu se navíc ponořit do tajemství párování destilátů k různým jídlům. Naučte se párovat maso a steaky k delikátním rumům nebo whisky. Ambasadoři prémiových destilátů vám podají odborný výklad a rádi zodpoví vaše dotazy. S univerzálním poukazem si vyberete kurz přesně podle vašeho gusta! Zážitek obsahuje: Univerzální poukaz pro 1 osobu na kurz s degustací destilátů dle vašeho výběru Welcome drink - sklenici sektu 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Představení a degustace prémiových rumů nebo whisky - dle zvoleného kurzu Veškeré suroviny Konzumaci piva či vína na požádání  Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept připravovaného menu na doma Zástěru k zapůjčení Certifikát o absolvování kurzu Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně čtyř chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Gastronomický zážitek skvěle doplňuje dle Vašeho přání konzumace piva nebo vína spolu s představením a ochutnávkou řady prémiových rumů nebo whisky, kterou doplní odborný výklad ambasadora dané značky. Dále máte na výběr z široké nabídky kávy a různých druhů čajů. K dispozici je také voda či domácí ledový čaj. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Nabídka kurzů: Kurz párovaný s rumy: Jihoamerická masa Příklady párovaných rumů: Zacapa 23 Centenario (Guatemala), Ron Pampero blanco (Venezuela), Abuelo 12 YO (Panama), Ron Pampero Especial (Venezuela) Kurz párovaný s whisky: Steak a vše ze svíčkové Příklady párovaných whisky: Johnnie Walker Black Label 12YO, Singleton 12YO Single Malt Scotch Whisky, Bulleit Bourbon Frontier whiskey, Dalwhinnie 15 YO Single Malt Scotch Whisky Počet osob: 1 osoba Trvání: cca 4-5 hodin Sezóna: Celoročně. Doprovod: Není možný. Lokalita: Praha.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 3 900 Kč

Detail

Gastro kurzy a vaření - TEENAGE Kurzy vaření Ola Kala – fantastické sushi menu
TEENAGE Kurzy vaření Ola Kala – fantastické sushi menu
 • Gurmánský zážitek: 1 osoba

Podlehli jste úžasné, návykové chuti poctivého japonského sushi? Nyní máte ideální příležitost naučit se připravovat tyto celosvětově proslavené rýžové rolky na profesionální úrovni. Překvapte svou rodinu nebo kamarády, vyčarujte jim chuťově bezkonkurenční hitparádu. Zapomeňte na running sushi, naučte se připravit si japonskou národní pochoutku, kdykoliv na ni dostanete chuť. Ve speciálním kurzu pro mladé Ola Kala se naučíte perfektně uvařit a dochutit rýži, pracovat s podložkou, balit rolky nebo správně vyladit náplně. Mimo jiné se také dozvíte něco o historii, jak správně jíst sushi, jakým způsobem používat hůlky a v neposlední řadě, jak připravit sushi formou sladkého dezertu.  Zážitek obsahuje: Poukaz pro 1 osobu na kurz pro mladé v ateliéru Ola Kala - japonské sushi 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Veškeré suroviny Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept vařeného menu na doma Zástěru k zapůjčení zdarma Certifikát o absolvování kurzu Připravované menu: Všechny základní druhy sushi Zeleninové a lososové Maki Obrácené Uramaki Kalifornské rolky Nigiri s několika druhy čerstvých a grilovaných ryb Netradiční sladké sushi s kokosem a mangem Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně čtyř chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Pitný režim zajistí neomezený přísun vody, domácího ledového čaje, kávy či různých druhů čajů. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Počet osob: 1 osoba Trvání: cca 4 hodiny. Sezóna: Celoročně. Podmínky a omezení: Kurzů se mohou účastnit pouze osoby mezi 13 - 19 lety. Doprovod není možný. Lokalita: Praha.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 2 450 Kč

Detail

Gastro kurzy a vaření - TEENAGE Kurzy vaření Ola Kala – pikantní mexické menu
TEENAGE Kurzy vaření Ola Kala – pikantní mexické menu
 • Gurmánský zážitek: 1 osoba

Staňte se nepostradatelným článkem každého dobrého večírku. Tyhle mexické hitparády budou milovat zaručeně všichni. Připravte se na výlet do světa barev! Naučte se rozeznávat výrazné chutě, pracovat v kuchyni s limetou či připravit kuřecí maso na různé způsoby. Bude to pálit, bude to chutnat a nebudete chtít přestat! Čeká na vás pikantní salsa, výtečné legendární guacamole, kukuřice v klasu i placce, senzační trhané kuřecí masíčko nebo lahodný banán s čokoládou. Zážitek obsahuje: Poukaz pro 1 osobu na kurz pro mladé v ateliéru Ola Kala - mexické menu 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Veškeré suroviny Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept připravovaného menu na doma Zástěru k zapůjčení zdarma Certifikát o absolvování kurzu Připravované menu: Tacos s trhaným kuřecím masem, avokádem, fazolemi a koriandrem Kuřecí steak s pikantní salsou, kukuřičný klas Nachos a domácí guacamole Banán s čokoládou Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně čtyř chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Pitný režim zajistí neomezený přísun vody, domácího ledového čaje, kávy či různých druhů čajů. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Počet osob: 1 osoba Trvání: cca 4 hodiny. Sezóna: Celoročně. Podmínky a omezení: Kurzů se mohou účastnit pouze osoby mezi 13 - 19 lety. Doprovod není možný. Lokalita: Praha.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 2 450 Kč

Detail

Gastro kurzy a vaření - TEENAGE Kurzy vaření Ola Kala – vymazlené italsko-americké menu
TEENAGE Kurzy vaření Ola Kala – vymazlené italsko-americké menu
 • Gurmánský zážitek: 1 osoba

Staňte se králem nebo královnou vymazlených chutí! Připravte téměř legendární pokrmy profesionálním způsobem, ale hlavně z kvalitních a čerstvých surovin. Pod dohledem špičkových gastronomických odborníků posunete své kuchařské dovednosti na úplně novou úroveň. Naučíte se parádně zpracovat maso - kuřecí i vepřové, vyladit dip na salát i pravou BBQ omáčku, zadělat těsto, upéct domácí bulky na burger a na závěr připravit královský dezert - tiramisu. Zážitek obsahuje: Poukaz pro 1 osobu na kurz pro mladé v ateliéru Ola Kala - italsko-americké menu 4 hodiny intenzivního kulinářského kurzu Veškeré suroviny Lahodnou kávu a výběr z různých druhů čajů Vodu a domácí ledový čaj Recept připravovaného menu na doma Zástěru k zapůjčení zdarma Certifikát o absolvování kurzu Připravované menu: Caesar salát s kuřecím masíčkem  Burger s trhaným vepřovým masem v domácí bulce, BBQ omáčka, pečené brambory Tiramisu Průběh zážitku: V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích při maximálním počtu 14 lidí. Každý účastník uvaří pod dohledem špičkových šéfkuchařů kompletní menu, které se skládá z minimálně tří chodů a zpravidla bývá zakončené dezertem. Účastníci si připravují vlastní porce a postupně usedají k prostřené tabuli, kde okusí svá čerstvě uvařená jídla. Pitný režim zajistí neomezený přísun vody, domácího ledového čaje, kávy či různých druhů čajů. Na závěr získá každý z účastníků certifikát o absolvování kurzu. Počet osob: 1 osoba Trvání: cca 4 hodiny. Sezóna: Celoročně. Podmínky a omezení: Kurzů se mohou účastnit pouze osoby mezi 13 - 19 lety. Doprovod není možný. Lokalita: Praha.

Gastro kurzy a vaření

 
 • 2 450 Kč

Detail


Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz