Gurmánský zážitek    >    

Pivní lázně - gurmánský zážitek

Pivní lázně - gurmánský zážitek

Pivní lázně - gurmánský zážitek
Odpolední relax s pivní či vinnou lázní, solnou jeskynní a dvouchodovým menu ve Štramberku pro dva
  • Gurmánský zážitek: 2 osoby

Dopřejte svému tělu zasloužený relax ve vyhlášených pivních lázních, kde si skvěle odpočinete a také roztančíte chuťové pohárky. Štramberk je městem kvalitní tělové péče, bohaté historie a dobrého jídla! Vaše kroky nejprve povedou do solné jeskyně, která vám dokonale uvolní dýchací cesty a prospěje rovněž vaší pokožce i celému organismu. Je ideálním pomocníkem pro všechny, kdo se potýkají s alergií či kožním onemocněním. Následovat bude dle vašeho výběru buďto pivní nebo vinná lázeň. Čeká vás dvacet minut relaxace ve směsi zdraví prospěšných bylin a výtažků, které zajistí regeneraci celého těla a příjemně vás prohřejí. Koupelové směsi následně během čtyřiceti minut vstřebáte v pohodlí stylově vybavené odpočívárny plné zeleně. Po celou dobu lázně i času stráveného v odpočívárně si budete vychutnávat neomezené množství vychlazeného piva nebo kvalitního vína v závislosti na typu koupele, pro kterou se rozhodnete.  Svůj zážitek zakončíte vynikajícím menu o dvou chodech. Zvolíte českou klasiku nebo vyzkoušíte zahraniční kuchyni? Na výběr budete mít hned z několika druhů polévek, hlavních jídel i dezertů. Dopřejte svému tělu odpoledne plné relaxu, který si zaslouží. Zážitek „Odpolední relax s pivní či vinnou lázní, solnou jeskynní a dvouchodovým menu ve Štramberku pro dva“ obsahuje: Pivní nebo vinnou lázeň pro 2 osoby Neomezenou konzumaci piva nebo vína (dle typu koupele) po celou dobu lázně i relaxace v odpočívárně Návštěvu solné jeskyně Menu o dvou chodech pro 2 osoby (na výběr ze 2 polévek, 5 hlavních chodů a 3 dezertů)  Zapůjčení prostěradla, ručníků i lázeňské obuvi Trvání: 2,5 hodiny Počet osob: 2 osoby  Sezóna: Celoročně. Zážitek lze absolvovat pouze ve dnech neděle – čtvrtek. Lokalita: Štramberk Další podmínky a předpoklady: Pivní lázně Štramberk jsou vhodné pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Štramberk se nedoporučují osobám po operacích srdce a těhotným ženám. Ostatní informace: Zážitek není vhodný pro osoby s výrazným pohybovým omezením. Lázně nedisponují vlastním parkovištěm, doporučujeme proto přijet s předstihem. Parkovat lze na centrálním parkovišti (cca 500 m od lázní).

Pivní lázně

 
  • 2 590 Kč

Detail

Pivní lázně - gurmánský zážitek
Pivní pobyt ve Wellness Hotelu**** Pivovar Monopol: pivní lázeň, masáž a polopenze včetně degustace piva
  • Gurmánský zážitek: 2 osoby

Ocitněte se na malou chvíli v minulosti. Stylový Wellness Hotel**** Pivovar Monopol úžasně pracuje s atmosférou první republiky, kterou vkusně doplňují ryze moderní prvky. Těšit se můžete na perfektní olejovou masáž a relax ve wellness zóně, kterou reprezentuje saunový ráj se třemi typy saun (finskou, bio a herbal), parní komora a odpočívárna s himalájskou solnou stěnou. Samostatnou kapitolou jsou pak skvělé pivní lázně, kde si užijete blahodárnou chmelovou nebo bylinnou koupel, ke které si sami načepujete vynikající monopolské pivo z rodinného pivovaru. Pobyt ve Wellness Hotelu**** Pivovar Monopol dokonale vyšperkuje gurmánský zážitek v hotelové restauraci, která je svou výzdobou nejvíce protkaná duchem staré doby, delikátní pokrmy však bez nejmenších pochyb odrážejí kvalitu gastronomie současnosti. Polopenze nabídne výtečné snídaně, ale i večeře o třech chodech pro oba dva večery. Jedno tříchodové menu vám bude naservírováno v historické pivovarské restauraci a vychutnáte si k němu i pivní degustační set. Druhý den vás tříchodovou večeří pohostí prostorá, moderně zařízená zahradní restaurace.  Pobyt pro 2 osoby obsahuje: Ubytování ve Wellness Hotel**** Pivovar Monopol v dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby na 2 noci 2x snídani v hotelové restauraci pro 2 osoby 1x tříchodovou večeři v pivovarské restauraci s pivním degustačním setem pro 2 osoby 1x tříchodovou večeři v zahradní restauraci pro 2 osoby Saunový relax pro 2 osoby Relaxační olejovou masáž pro 2 osoby na 60 minut Chmelovou nebo bylinnou koupel pro 2 osoby Trvání: 3 dny – 2 noci Počet osob:  2 osoby Sezóna: Celoročně, kromě období Vánoc a Velikonoc.  Lokalita: Wellness Hotel**** Pivovar Monopol, Teplice      

Pivní pobyty

 
  • 14 499 Kč

Detail

Pivní lázně - gurmánský zážitek - Pivní wellness na Zámku Wichterle
Pivní wellness na Zámku Wichterle
  • Okres: Zlín
  • Město: Slavičín
  • Gurmánský zážitek: 1 osoba
  • Specifikace: Zámecká cesta

Zámecká cesta začíná v zámecké kavárně, kde si vychutnáte uvítací nápoj a zákusek. Dále se prohřejete v parní aroma sauně a pak se už ponoříte do modřínové kádě napuštěné teplou vodou s příměsí pivovarských kvasnic a směsi bylinek. Voda v pivní kádi obsahuje silice chmele a pivovarské kvasnice. Ty jsou našlapané B vitamíny a aktivními enzymy, které se postarají o povzbuzení látkové výměny, uvolnění pórů a regeneraci pokožky, stejně jako o odplavení stresu a uvolnění ztuhlých svalů. Během relaxačního zážitku pak můžete navíc neomezeně popíjet zdejší zámecký ležák Hugon. Po koupeli vás ještě čeká relaxační masáž a pivní menu v restauraci. To bude póóóóhoda! Cena pivní lázně v Zámku Wichterle zahrnuje: uvítací nápoj (káva/čaj) a zákusek, prohřátí v aromaterapeutické parní sauně s peelingovou rukavicí, koupel v pivní kádi + možnost masáže bylinným polštářkem, neomezenou konzumaci zámeckého ležáku Hugon, relaxaci na lůžku po koupeli, relaxační masáž, zapůjčení prostěradla, osušky a pantoflí, výběr ze 4 pivních menu v restauraci.   Doporučujeme dorazit na recepci hodinu před zahájením procedury.
Zážitek - Pivní wellness na Zámku Wichterle Zážitky Zlínský kraj: Od adrenalinu po pohodu | Adrop.cz
Zážitky | Gurmán | Pivní zážitky

Gurmán

 
  • 1 800 Kč

Detail


Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz