Gurmánský zážitek    >    

Gurmánské zážitky Karlovy Vary

Gurmánské zážitky Karlovy Vary

Gurmánské zážitky Karlovy Vary
Degustační 4chodové menu pro 2 osoby od profesionálních kuchařů restaurace Royal Leaf
  • Gurmánský zážitek: 2 osoby

Rozmazlete se originální směsí chutí i vůní mezinárodní kuchyně, která vás čeká v hotelové restauraci Royal Leaf. Dáváte přednost dokonale propečenému stejku nebo fandíte rostlinné stravě? Na své si přijdou milovníci masa i vegetariáni. Užijete si pokrmy připravované z převážně regionálních surovin. K jídlu dostanete na uvítanou skleničku vynikajícího Prosecca. Restaurace se nachází na pomezí oblíbených turistických destinací jako Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar. Díky tomu můžete některé z těchto míst navštívit a spojit dobré jídlo s příjemným výletem. V případě dobrého počasí si svůj gastronomický zážitek můžete vychutnat na krásné terase s výhledem na idylickou zahradu a nezkrotnou přírodu blízkého okolí. Zážitek „Degustační 4chodové menu pro 2 osoby od profesionálních kuchařů restaurace Royal Leaf“ obsahuje: Degustační 4chodové menu pro 2 osoby v restauraci Royal Leaf Sklenici Prosecca Wi-Fi zdarma Parkování zdarma Trvání: Cca 2 – 3 hodiny Počet osob: 2 osoby Sezóna: Celoročně Lokalita: Hotel Honour and Grace, Horní Ždár, Ostrov Ukázka z aktuálního menu: amuse bouche Bramborový krém s houbami, lanýžový olej Pečená krkovička marinovaná v pivu Pilsner Urquell, topinambour pyré, grilované zelí, karamelizované jablko Palačinky, pomerančová máslová omáčka Menu se může měnit dle aktuální dostupnosti čerstvých surovin v jednotlivých měsících. Výše uvádíme vybraný příklad menu.

Večeře pro dva


Degustační 4chodové menu pro 2 osoby od profesionálních kuchařů restaurace Royal Leaf

 
  • 1 699 Kč

Detail

Gurmánské zážitky Karlovy Vary
Degustační 6chodové menu pro 2 osoby v krásné restauraci Royal Leaf
  • Gurmánský zážitek: 2

Prožijte gurmánský večer v luxusní restauraci Royal Leaf, která je součástí 4* hotelu Honour and Grace. Exkluzivní 6chodové degustační menu okouzlí váš apetit pestrou paletou nevšedních chutí. Na své si přijdou milovníci masa, mezinárodní kuchyně a pozadu nezůstanou ani vegetariáni. V restauraci jsou pokrmy připravovány z čerstvých regionálních produktů a jako welcome drink na vás čeká sklenička lahodného Prosecca. Restaurace Royal Leaf se nachází mezi oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar. Neváhejte spojit váš delikátní gastronomický zážitek s příjemným výletem po Krušnohoří. V případě dobrého počasí, si úžasné degustační 6chodové menu můžete vychutnat na krásné terase s výhledem na idylickou zahradu a nezkrotnou přírodu blízkého okolí. Tak dobrou chuť! Zážitek „Degustační 6chodové menu pro 2 osoby v restauraci Royal Leaf“ obsahuje: Degustační 6chodové menu pro 2 osoby v restauraci Royal Leaf Skleničku Prosecca Wi-Fi zdarma Parkování zdarma Trvání: Cca 2 – 3 hodiny Počet osob: 2 osoby Sezóna: Celoročně Lokalita: Hotel Honour and Grace, Horní Ždár, Ostrov Ukázka z aktuálního menu: Rukola, pecorino, hruška, piniová semínka, rozinky, sladkokyselá dijonská omáčka "Mojito" mušle sv. Jakuba (mušle, parmazán, hráškové pyré, máta, limetka) Kuřecí vývar, tortellini Pečená kachní prsa, pistáciová krémová čokoláda, červené zelí, brioška, pistácie Pečená krkovička marinovaná v pivu Pilsner Urquell, topinambour pyré, grilované zelí, karamelizované jablko Palačinky, pomerančová máslová omáčka Menu se může měnit dle aktuální dostupnosti čerstvých surovin v jednotlivých měsících. Výše uvádíme vybraný příklad menu.

Zážitkové degustace jídla a alkoholu


Degustační 6chodové menu pro 2 osoby v krásné restauraci Royal Leaf

 
  • 2 499 Kč

Detail

Gurmánské zážitky Karlovy Vary - Noc ve fantastickém hotelu Honour & Grace**** s 6chodovým degustačním menu v srdci krušnohorských lesů pro dva
Noc ve fantastickém hotelu Honour & Grace**** s 6chodovým degustačním menu v srdci krušnohorských lesů pro dva
  • Gurmánský zážitek: 2 osoby

Dopřejte si dokonalý odpočinek v srdci krušnohorských lesů. Navštivte elegantní čtyřhvězdičkový hotel Honour & Grace. Čeká vás fantastické ubytování s dobrým jídlem, to vše v obklopení pohádkové přírody. Výborně proškolený personál vás uvítá osvěžujícím welcome drinkem a uvede do vkusně zařízeného pokoje. Tam naleznete designový nábytek, královskou pohodlnou postel i moderní koupelnu vybavenou značkovou kosmetikou. Večer si vychutnáte v hotelové restauraci Royal Leaf degustační 6chodové menu připravované zkušenými kuchaři. Ráno vás ti samí profesionálové pohostí skvělou snídaní a la carte. Váš pobyt zde ale nemusí být jen o času stráveném na hotelu. Využijte skvělého umístění Honour & Grace uprostřed krušnohorských lesů, nazujte turistickou obuv a vydejte se po některé ze spousty okolních stezek. Nasedněte do auta a zajeďte si do nedalekých Karlových Varů a ochutnejte proslulé zdravé prameny nebo navštivte Boží Dar. Pobyt pro 2 osoby obsahuje: Ubytování v hotelu Honour & Grace pro 2 osoby na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji Comfy Welcome drink Snídani a la carte Degustační 6chodové menu WiFi zdarma Parkování zdarma Trvání: 1 noc Počet osob: 2 osoby Sezóna: Celoročně (kromě svátků). Lokalita: Ostrov u Karlových Varů Ostatní informace: Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Děti do 3 let mají ubytování zdarma.

Romantické pobyty pro dva


Noc ve fantastickém hotelu Honour & Grace**** s 6chodovým degustačním menu v srdci krušnohorských lesů pro dva

 
  • 5 449 Kč

Detail


Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz