Gurmánský zážitek    >    

Gurmánské zážitky Klatovy

Gurmánské zážitky Klatovy

Gurmánské zážitky Klatovy
Dámská dárková truhla pro gurmánky Celá ČR
 • Lokalita: okres Klatovy a celá ČR
 • Specifikace: Damboxeo Truhla pro gurmánku


Dámská dárková truhla pro gurmánky
Dárkové koše

Hmotné dárky
Dámská dárková truhla pro gurmánky Celá ČR

 
 • 2 099 Kč

Detail

Gurmánské zážitky Klatovy
Dárková Army bedna pro gurmány Celá ČR
 • Lokalita: okres Klatovy a celá ČR
 • Specifikace: Armyboxeo plné specialit


Dárková Army bedna pro gurmány
Dárkové koše

Hmotné dárky
Dárková Army bedna pro gurmány Celá ČR

 
 • 1 999 Kč

Detail

Gurmánské zážitky Klatovy - Dárková bedna s páčidlem pro gurmány, celá ČR Celá ČR
Dárková bedna s páčidlem pro gurmány, celá ČR Celá ČR
 • Lokalita: okres Klatovy a celá ČR
 • Specifikace: Bedna pro mlsouna


Dárková bedna s páčidlem pro gurmány, celá ČR
Hmotné dárky | Dárkové bedny

Hmotné dárky
Dárková bedna s páčidlem pro gurmány, celá ČR Celá ČR

 
 • 1 899 Kč

Detail

Gurmánské zážitky Klatovy - Dárkový balíček 10 druhů piva Zlatá Kráva + videodegustace se sládkem
Dárkový balíček 10 druhů piva Zlatá Kráva + videodegustace se sládkem

  Exkluzivní degustační balíček deseti druhů piva. Každé jiné. Každé skvělé. Každé ručně vyrobené v řemeslném pivovaru Zlatá Kráva v Nepomuku. Kromě "klasiky" si pochutnáte na ovocných speciálech a na pár limitkách, které jen tak nikde jinde neochutnáte. Ke všem pivům dostanete zajímavé informace přímo od sládkové Žanety ve speciální videodegustaci, která je součástí zážitkového balíčku. A hle, ideální dárek pro všechny pivaře je na světě. 
  Dárkový balíček 10 druhů piva Zlatá Kráva + videodegustace se sládkem

  Ať už to máte třeba do města daleko, nechce se vám zrovna družit s ostatními, ale parádní zážitek si chcete užít, pro všechny tyhle případy pro vás máme zážitky na doma. Dovezeme vám třeba bednu piv, co vyhrávají Oscary, přímo k vám domů. Sommeliéra, která vás provede světem vín, vám dodáme až do monitoru. Je jedno, kde zrovna jste, tyhle zážitky přijdou až za vámi. 

  Dárkový balíček 10 druhů piva Zlatá Kráva + videodegustace se sládkem

   
  • 1 799 Kč

  Detail

  Gurmánské zážitky Klatovy - Degustace luxusních rumů Plzeň
  Degustace luxusních rumů Plzeň
  • Gurmánský zážitek: 2

  Na dvouhodinové ochutnávce se dozvíte vše o historii a také výrobě. Na šesti vzorcích toho nejlepšího rumu, který byl pro vás vybrán, poznáte rozmanitost tohoto destilátu. Skladba ochutnávaných rumů je vytvořena tak, aby si každý přišel na své. Jak zkušený rumař, tak něžná žena. Po celou dobu degustace vám bude k dispozici voda a drobné pochutiny k napárování s destiláty. Samotná ochutnávka probíhá v centru Plzně ve vyhlášeném podniku v privátním salonku. Lepší než věřit na posmrtný život, je si na něj připít a užít si ten pozemský. Zážitek Degustace luxusních rumů Plzeň obsahuje: • Profesionální výklad • Ochutnávku 6 vzorků prémiových rumů:   Brugal 1888   Trois Rivieres VSOP   Pusser's Original Admiralty Blend   Abuelo Two Oaks   Plantation rum   Doorly's XO rum Trvání: 120 minut Počet účastníků: Vstupenka pro 2 osoby. (Celkový počet osob na degustaci: minimálně 5, maximálně 15 lidí) Diváci: Nelze. Podmínky a omezení: Minimální věk 18 let a zdravotní stav umožňující konzumaci alkoholických nápojů. Sezóna: Celoročně Lokalita: Plzeň - centrum. Ostatní informace: Degustace probíhají v předem vypsaných termínech převážně v pracovních dnech a jednou za dva až tři měsíce.

  Zážitkové degustace jídla a alkoholu


  Degustace luxusních rumů Plzeň

   
  • 2 900 Kč

  Detail

  Gurmánské zážitky Klatovy - Degustace rumů z celého světa
  Degustace rumů z celého světa
  • Lokalita: okres Klatovy a Plzeňský kraj
  • Město: Plzeň
  • Gurmánský zážitek: 1 osoba
  • Specifikace: Řízená ochutnávka rumů

  Tato špičková degustace probíhá v Plzni. Nebude se ale jen pít. Každý si poslechne zajímavý výklad o všech rumech, dozví se něco z historie a samozřejmě i nějaké ty pikantnosti z této oblasti. Navíc bude k dispozici voda a drobné občerstvení. Degustace trvá zhruba 2 hodiny a je určena pro jednu osobu. Příjemně se usaďte, zapomeňte se všechny problémy a ochutnávejte. Na zdraví!  Jaké rumy budete ochutnávat? Brugal 1888 Trois Rivières VSOP Pussers Original Admiralty Blend Abuelo Two Oaks Plantation rum Doorly’s XO rum Ochutnávka rumů se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.
  Zážitek - Degustace rumů z celého světa Co dělat v Plzeňském kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  Zážitky | Gurmán | Degustace rumů

  Gastronomické zážitky
  Degustace rumů z celého světa

   
  • 1 399 Kč

  Detail

  Gurmánské zážitky Klatovy - Gurmánský pobyt uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí na 2 noci
  Gurmánský pobyt uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí na 2 noci
  • Gurmánský zážitek: Dle zvolené varianty

  Odpočiňte si uprostřed přírody Národního parku Podyjí. Nechte na sebe působit klid vonících luk a hlubokých lesů, načerpejte energii z čerstvého vzduchu, zpomalte a užívejte si přítomný okamžik. V restauraci Hotelu U Hrádku**** nenaleznete nejnovější technologie a trendové postupy, ale úctu k surovinám a jídla čerpající ze zkušeností našich babiček, pro které byly vlastní bylinky a suroviny od místních farmářů a chovatelů samozřejmostí. Při snídani si pochutnáte např. na domácím chlebu, domácí paštice a pomazánkách nebo třeba na bio moštu vyrobeného výhradně přírodní cestou s dlouholetou zkušeností. Večerní čtyřchodové menu se slavnostní atmosférou dovede k dokonalosti párování  vhodných vín, jelikož restaurace se pyšní osobně vybranou nabídkou od známých i méně známých moravských vinařů. Pobyt obsahuje: Ubytování na 2 noci v útulném pokoji typu Comfort, kategorie **** Superior v Hotelu U Hrádku (počet osob dle zvolené varianty) Uvítací přípitek při příjezdu (pro děti nealkoholická verze) Luxusní designovou postel se zdravotní matrací a více druhy polštářů 2x snídani formou teplého, studeného a nápojového bufetu Moravské frizzante při snídani   Čtyřchodové večerní menu v den příjezdu se slavnostní atmosférou a párováním vhodných vín k jednotlivým chodům Zapůjčení nordic walking holí Kávu během celého pobytu zdarma 20% slevu na zapůjčení kvalitních horských kol Možnost osobní konzultace a doporučení vhodných výletů  Parkovné Wifi Na místě je možné přikoupit večerní menu na druhý den pobytu. Počet osob: Dle zvolené varianty. Trvání: 3 dny - 2 noci Lokalita: U Hrádku**** Superior, Lukov (okres Znojmo) Jižní Morava je skvělým místem k objevování krásných koutů naší země. Vydat se můžete do Národního parku Podyjí k rozsáhlé zřícenině hradu Nový Hrádek, projít vinice Šobes a ochutnat vynikající šobeské víno nebo navštívit nejmenší město Rakouska Hardegg, nad kterým se majestátně  vypíná vysoko nad údolím řeky Dyje stejnojmenný hrad. Vyhlídka Claryho kříž u Vranova nad Dyjí nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Vranovskou přehradu a údolí řeky Dyje. Cestou můžete navštívit Zámek Vranov nad Dyjí, jenž je klenotem evropského baroka. Za zmínku stojí také návštěva historického města Znojmo, právem nazývaného „malý Český Krumlov". Sezóna:  Dle zvolené varianty.  Ostatní informace: Dítě = osoba do 15 let.  Po závazné rezervaci termínu již není možná výměna zážitku za jiný zážitek z naší nabídky.  Storno podmínky:  Zrušení rezervace po závazném potvrzení termínu rezervace: storno poplatek 50% z ceny pobytu při zrušení 59 - 30 dnů před nástupem na pobyt ... storno poplatek 75% z ceny pobytu při zrušení 29 dnů a méně před nástupem na pobyt ... storno poplatek 100% z ceny pobytu Doporučujeme sjednání pojištění storna pobytu (orientační cena 4-6% z ceny pobytu). Informace o tomto pojištění Vám budou poskytnuty hotelem při rezervaci termínu. 

  Romantické pobyty pro dva


  Gurmánský pobyt uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí na 2 noci

   
  • 990 Kč

  Detail

  Gurmánské zážitky Klatovy - Luxusní gurmánská noc na Chateau Herálec
  Luxusní gurmánská noc na Chateau Herálec
  • Gurmánský zážitek: 2

  Gurmánské potěšení zažijete, když přijedete na Chateau Herálec a vyzkoušíte naše vynikající degustační menu. Náš jídelní lístek vychází z těch nejlepších tradic české kuchyně v novém svěžím provedení. Vychutnáte si tak jídla, která jsou připravena v souladu s ročním obdobím a jsou připravena převážně z lokálních surovin. Nechte se inspirovat naší kulinářskou nabídkou, a pokud ji využijete, určitě najdete na zámku i další inspirace a hlavně spoustu relaxu v nádherném luxusním prostředí. Nabízíme Vám luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Zámecký hotel Chateau Herálec Chateau Herálec se svými 19 prostornými pokoji představuje doslova zenovou oázu, hosté čas u nás stráví v absolutním soukromí a v ničím nerušeném klidu. Specialitou zámku je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách a delikátní zámecká gastronomie z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel. V našem boutique hotelu Vám nabídneme nejen luxusní ubytování a unikátní hotelový koncept, ale i prvotřídní služby a diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu. Pobyt pro 2 osoby obsahuje: 1 NOC v pokoji Standard Double WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou LÁHEV lahodného Prosecca při příjezdu na Vašem pokoji ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů 6CHODOVÉ DEGUSTAČNÍ MENU „Pánů Trčků z Lípy“ pro 2 osoby v naší luxusní restauraci Honoria Výběr čokoládových PRALINEK se sklenkou PORTSKÉHO před spaním na pokoji NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium) VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 25 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku BALÍČEK plný výborných LOKÁLNÍCH produktů  a zámeckých specialit při odjezdu Tipy na výlet za vysočinskými farmáři a jejich výrobky na recepci 6ti chodové degustační menu „Pánů Trčků z Lípy“: Studený předkrm Nakládaný pstruh, zelí, okurka, mrkev, chléb, koprová majonéza, harissa Polévka Polévka z uzeného pstruha, brambory, kořenová zelenina, rybí kroketa Salát Variace z řepy, pošírovaná hruška, jablko, kozí sýr, pistácie, balzamikový gel Teplý předkrm Bramborové ravioli, kachní maso, zelí, špek, škvarky, kmínový demi glace Hlavní chod Srnčí hřbet, dýňové pyré, hlíva, černý kořen, vinná omáčka, lískový oříšek Dezert Kávový krém, Baileys, sušenka, bílá čokoláda, rakytník, kukuřičné lupínky, oříšky Menu se mění dle aktuálního ročního období. Výše uvádíme vybraný příklad menu. V ceně Vašeho pobytu jsou zdarma zahrnuty i tyto služby: Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, knihovna s krbem, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb. Trvání: 2 dny – 1 noc. Sezóna: Celoročně kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc. Lokalita: Herálec

  Večeře pro dva


  Luxusní gurmánská noc na Chateau Herálec

   
  • 11 275 Kč

  Detail

  Gurmánské zážitky Klatovy - Luxusní relaxační pobyt na jižní Moravě s vířivkou + 4chodové menu
  Luxusní relaxační pobyt na jižní Moravě s vířivkou + 4chodové menu
  • Gurmánský zážitek: 2 osoby

  Dopřejte si odpočinek na místě, kde neexistuje spěch. Obklopte se vůní nekonečných luk a hlubokých lesů, načerpejte ztracenou energii z kouzelné přírody a společně poznejte venkovský život.  Nechte se rozmazlovat v Hotelu U Hrádku**** a dopřejte si maximální pohodlí a servis. Restaurace penzionu si zakládá na úctě k surovinám a receptech čerpajících ze zkušeností našich babiček, pro které byly vlastní bylinky a suroviny od místních farmářů a chovatelů samozřejmostí. Pochutnáte si na skvělých snídaních s domácími výrobky, např. na voňavém chlebu s domací pomazánkou či lahodném bio moštu zdokonaleným dlouholetou zkušeností. Večerní čtyřchodové menu bude opravdovým zážitkem. Slavnostní stolování, atmosféra, posezení při svíčkách a párování vín k jednotlivým chodům. Restaurace se pyšní osobně vybranou nabídkou vín od známých i méně známých moravských vinařů. Pobyt pro 2 osoby obsahuje: Ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji typu Delux, kategorie **** Superior v Hotelu U Hrádku Přivítání a přípitek při příjezdu Luxusní designovou postel se zdravotní matrací a více druhy polštářů Láhev sektu na pokoji nebo k vířivce 2x snídani formou bohatého teplého, studeného a nápojového bufetu Moravské frizzante při snídani Kávu během celého pobytu zdarma Čtyřchodové večerní menu v den příjezdu se slavnostní atmosférou a párováním vhodných vín k jednotlivým chodům, slavnostně založený stůl a večeře při svíčkách Relaxaci ve vířivce s privátní zónou (60 minut) Zapůjčení županů 20% slevu na zapůjčení kvalitních horských kol Možnost osobní konzultace a doporučení vhodných výletů  Parkovné  Wifi Poplatek z pobytu Počet osob: 2 osoby Trvání: 3 dny - 2 noci Lokalita: U Hrádku**** Superior, Lukov (okres Znojmo) Jižní Morava je skvělým místem k objevování krásných koutů naší země. Vydat se můžete do Národního parku Podyjí k rozsáhlé zřícenině hradu Nový Hrádek, projít vinice Šobes a ochutnat vynikající šobeské víno nebo navštívit nejmenší město Rakouska Hardegg, nad kterým se majestátně  vypíná vysoko nad údolím řeky Dyje stejnojmenný hrad. Vyhlídka Claryho kříž u Vranova nad Dyjí nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Vranovskou přehradu a údolí řeky Dyje. Cestou můžete navštívit Zámek Vranov nad Dyjí, jenž je klenotem evropského baroka. Za zmínku stojí také návštěva historického města Znojmo, právem nazývaného „malý Český Krumlov". Sezóna:  Dle zvolené varianty.  Ostatní informace: Po závazné rezervaci termínu již není možná výměna zážitku za jiný zážitek z naší nabídky.  Storno podmínky:  Zrušení rezervace po závazném potvrzení termínu rezervace: storno poplatek 50% z ceny pobytu při zrušení 59 - 30 dnů před nástupem na pobyt ... storno poplatek 75% z ceny pobytu při zrušení 29 dnů a méně před nástupem na pobyt ... storno poplatek 100% z ceny pobytu Doporučujeme sjednání pojištění storna pobytu (orientační cena 4-6% z ceny pobytu). Informace o tomto pojištění Vám budou poskytnuty hotelem při rezervaci termínu. 

  Víkendové pobyty a prodloužené víkendy


  Luxusní relaxační pobyt na jižní Moravě s vířivkou + 4chodové menu

   
  • 9 290 Kč

  Detail

  Návštěva pivovarského muzea v Plzni
  Návštěva pivovarského muzea v Plzni
  • Lokalita: okres Klatovy a Plzeňský kraj
  • Město: Plzeň
  • Gurmánský zážitek: 1 osoba
  • Specifikace: Vstup do pivovarského muzea v Plzni

  Hodina nabitá informacemi o nejoblíbenějším českém nápoji. Ideální zážitek pro všechny, kteří se chtějí dozvědět vše o výrobě piva ve starověku a jak se proti tomu liší dnešní způsoby. Co jsou humna, hvozd a co je valečka? Také zjistí, z čeho se pilo pivo dřív, než se o slovo přihlásily klasické půllitry. Dokonce uvidí i nejmenší džbánek na světě, který měří 1 cm. S tím by snad ani nemělo jít cenu na jedno. Ale možná lepší než obří korbel ze Sibiře, který si o ranní bolehlav přímo říká. Na své si přijdou i hračičkové. Ty nadchne model varny parního pivovaru. Tahle evropská raritka dokáže vyprodukovat 30 litrů piva v jedné várce. Prohlídku je možné absolvovat kdykoli i bez předchozí rezervace. Pro skupiny 10 a více osob je možné připravit interaktivní prohlídku s průvodcem. Vše si tak nejen prohlédnou, ale i vyzkouší, jak to vlastně funguje. Pro všechny gurmány nad 18 let čeká na konci prohlídky orosená 0,3 l piva Pilsner Urquell, která je v ceně vstupenky.
  Zážitek - Návštěva pivovarského muzea v Plzni Co dělat v Plzeňském kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  Zážitky | Gurmán | Prohlídka pivovaru

  Gurmán
  Návštěva pivovarského muzea v Plzni

   
  • 150 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

  Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz